Sérum na riasy

Magic Long Eyelash - active serum

Cena: 15€


Vlastnosti

Životnosť riasy je asi 3-6 mesiacov, po tejto dobe riasy vypadávajú. Riasy rastú len prvých 30 dní ich životného cyklu a to je veľmi krátka doba aby ostali dlhé a objemné. To je dôvod, prečo bolo vytvorené toto sérum , v ktorom sú použité špeciálne vybrané zložky podporujúce rast rias tým, že zvýšia ich objem, dĺžku a predlžujú životnosť riasy.

Inovatívne zloženie obsiahnuté v sére prenikajú až ku korienkom rias a posilňujú ich zvnútra. Posilňujú ich rýchly rast , hrúbku a farbu. MAGIC LONG LASH vytvára ochrannú vrstvu pozdĺž rastúcich rias a tým zabraňuje vypadávaniu a lámaniu .

Komplex unikátnych prvkov s mimoriadnymi vlastnosťami zaručuje viditeľné výsledky po 15 dňoch pravidelného používania. 

Použitie

Použitie séra je jednoduché a veľmi príjemné vďaka praktickej kefke a gélovej textúre produktu. Po odstránení make-up a očistení tváre a oči naneste MAGIC LONG LASH na hornú líniu rias. Sérum sa rýchlo vstrebáva a aktivuje posilnenie rias po niekoľkých sekundách. Sérum aplikujte len raz pred spaním.

Pre dosiahnutie maximálneho efektu sa odporúča šesťmesačná kúra. Po dosiahnutí želaného efektu sa odporúča používať sérum 3-4 krát týždenne. Vaše riasy vám prekvapia dĺžkou a objemom!

Kubíková 97, 013 05 Belá 
Všetky práva vyhradené 2021
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!