Jalupro Drink

Cena: 40€


Vlastnosti

JALUPRO je unikátny biologicky aktívny kolagén pre omladenie pleti na základe presne vyváženej zmesi kolagénových aminokyselín: Glycín, L-prolín, L-lyzín 

Prečo je taký jedinečný?

Na trhu je veľa kolagénových produktov, avšak Jalupro Kolagén Drink je jedinečný patentovaný švajčiarsky kolagén aj s potvrdenými klinickými štúdiami.

Funguje rýchlejšie a účinnejšie než iné výživové kolagénové produkty na trhu. Na rozdiel od iných kolagénových produktov, Jalupro Kolagén Drink neobsahuje kolagén živočíšneho ani rybacieho pôvodu!
Kolagénové produkty, ktoré poznáte z reklám sú všetky živočíšneho alebo rybacieho pôvodu. To znamená že kolagén, ktorý obsahujú tieto iné produkty sa musia najprv rozložiť v tráviacom ústrojenstve na maličké čiastky, čo predlžuje, spomaľuje a ovplyvňuje ich vstrebanie a účinnosť.
Jalupro Kolagén Drink obsahuje patentované kolagénové aminokyseliny - malé častice neživočíšneho pôvodu, ktoré pôsobia oveľa účinnejšie a intenzívnejšie vzhľadom na oveľa vyššiu, rýchlejšiu a účinnejšiu vstrebateľnosť v našom tráviacom ústrojenstve. Tým Jalupro Kolagén Drink zabezpečuje rýchlejšie a účinnejšie výsledky.

Užívanie

Minimálne odporúčané kúra - 3 mesiace. Užíva sa na lačný žalúdok 30-60 minút pred raňajkami alebo 4 hodiny po jedle.

  • Rozpustiť minimálne v pol pohári vody
  • Vypiť 1,5 litra vody denne

Doplňte stravu o dostatočný príjem aj C vitamínu, ktorý je kľúčový tiež na tvorbu kolagénu.

Kubíková 97, 013 05 Belá 
Všetky práva vyhradené 2021
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!