OMEGA Light LED

Sme tvory svetla. Naše bunky sú fotoreceptívne a odpovedajú rozličnými spôsobmi na rozličné farby svetla. LED je známa ako laser nízkej úrovne, a keď sa správne aplikuje, dokáže priniesť mnohé prospešné účinky na koži. LED dodáva koži potrebnú svetelnú energiu na stimuláciu tvorby bunkového kolagénu, liečivú odpoveď, cirkuláciu krvi a lymfy. Každá farba svetla používaný v systéme série Q ovplyvňuje kožu a pod ňou ležiace tkanivá rozličný mi prospešnými spôsobmi. 

Fotónový prístroj využíva 7 druhov svetla. Dobre známe svetlo používané v aréne krásy je ČERVENÉ svetlo známe svojou schopnosťou vyhladzovať a stimulovať tvorbu kolagénu a aktivitu fibroblastov za účelom obnovovacích účinkov proti starnutiu. Existuje aj ZELENÉ svetlo vynikajúce na upokojenie a dokonalé na rosaceu alebo MODRÉ svetlo známe ako bojovník proti baktériám a vynikajúce na kožné akné. LED je vynikajúca, keď sa používa samostatne alebo spolu s ďalšími modalitami ošetrenia. 

Modré svetlo

Preniká do hĺbky 0,5 mm. Efektívne pôsobí proti kožným vyrážkam a pleť upokojí. Vhodné pre pleť, ktorá je citlivá, mastná a problémová. Modré svetlo upravuje vylučovaciu funkciu pokožky (vylučovanie kožného mazu), preto je veľmi účinné v boji proti akné (modré svetlo zabíja akné baktérie). 

Červené svetlo

Preniká do hĺbky zhruba 8-10 mm, je vhodné pre všetky typy pleti. Zvyšuje mikrocirkuláciu v ošetrenej oblasti, tvorbu kolagénu, redukciu vrások a pleť sa zjemní aj vypne. Najvhodnejšie pre oblasť okolo očí a čela. Zmenšuje veľkosť pórov (obmedzuje sa životný priestor akné baktérií).

Zelené svetlo

Je vhodné pre zmiešanú pleť. Aktivuje sa mikrocirkulácia, ale predovšetkým pleť sa upokojí. Zmierňuje bolesť. Trojfarebná kombinácia výrazne zvyšuje absorpciu živín. Najlepší efekt sa dosahuje kombináciou všetkých troch svetiel. 

Červené a modré svetlo (purpurové)

Červené a modré svetlo je dvojzložkové svetlo. Kombinuje obidve účinnosti svetelného vplyvu, obzvlášť je užitočné pri liečbe a oprave akné a jaziev po akné. 

Kubíková 97, 013 05 Belá 
Všetky práva vyhradené 2021
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!