Ručné masáže

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu je veľmi príjemné, relaxačné ošetrenie, ktoré prebúdza lymfatický systém, zlepšuje krvný obeh, pružnosť svalov, uvoľňuje napätie pokožky, podporuje regeneračný proces pokožky. 

Masáž tváre a dekoltu

Pravidelná masáž oddiali tvorbu vrások ,potláča bolesti hlavy a migrény, odstraňuje stres a únavu, zvyšuje elasticitu (tonus) pleti a výživu pokožky. Pôsobí proti dvojitej brade, ovisnutým lícam a poklesnutým kútikom. Pri tvárovej masáži sa v okolí očí znižuje prehĺbenie vrások, posilní sa obočie, ktoré v priebehu rokov klesá. Masáž má exfoliačný účinok - odstraňuje odumreté bunky a tým vyhladzuje pokožku, tlakom odstraňuje uvoľňuje vývody potných a mazových žliaz.

Okrem toho urýchľuje metabolizmus v koži - odplavujú sa nežiadúce látky z kože, priaznivo pôsobí na jazvy - tvrdá zjazvená sa stáva mäkšou a v niektorých prípadoch sa čiastočne vstrebáva a jazvy sú plochejšie a menej viditeľné. Blahodarne pôsobí na myseľ a dušu a zbaví Vás vnútorného napätia. Účinok je trvalý iba vtedy, ak sa masáž vykonáva pravidelne.

Mikromasáž okolia očí

Je špecifická masáž zameraná na ošetrenie pleti okolo očí. Má liftingové a regeneračné účinky, uvoľní a zvýši pružnosť namáhaného očného tkaniva. Vyhladzuje vrásky okolo očí, zabraňuje tvorbe opuchov a kruhov pod očami, zlepšuje prekrvenie pokožky, napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest, podporuje obnovu buniek, zabraňuje strate vlhkosti pokožky.

Mikromasáž očného okolia oddiali proces starnutia pleti, pôsobí proti únave očí. Je vhodná pre ženskú aj mužskú pleť, je ideálnou masážou, ak sú naše oči namáhané. Ak dlhodobo pracujeme s počítačom, pri umelom osvetlení alebo v noci. 

Kubíková 97, 013 05 Belá 
Všetky práva vyhradené 2021
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!