Make-up

Svadobné líčenie

Svadobný deň je výnimočný pre každú ženu. Kladiem špeciálny dôraz na trvácnosť make-upu, pretože nevesta sa musí cítiť nádherná počas celého dňa.

Mojim cieľom je, aby ste sa vo svoj deň cítila krásna bez zbytočne ťažkého pocitu na pleti. Finálny efekt líčenia, ktorý sa snažím docieliť pôsobí dokonalo na fotkách a vyzerá krásne a prirodzene aj na dennom svetle. Samozrejme každá tvár nevesty vyžaduje inú intenzitu líčenia záleží či ste svetlý alebo tmavší typ. Ku každej klientke pristupujem individuálne. Profesionálne líčenie Vám zabezpečím aj vďaka kozmetike rôznych značiek, ktoré si na prácu starostlivo vyberám.

Skúška svadobného líčenia

Rada Vám poradím a pomôžem vybrať make-up na mieru, aby ste boli maximálne spokojná. Dôležité je Vaše aj moje predstavy do detailov odkonzultovať, aby ste boli s výsledkom čo najspokojnejšia. Skúška líčenia pre nevestu pozostáva ideálne aj zo skúšky účesu a konzultácie, ktorú robím približne pol hodinku pred začatím líčenia a česania a zhruba pol hodinu po dokončení líčenia a účesu pre nevestu. Na takúto skúšku si vždy vyčlením dostatok času. Viem Vám nalepiť trsy alebo celé mihalnice. Skúška líčenia tak môže zabrať aj dve hodinky a s účesom tri. Po odsúhlasenom finálnom looku si všetko spoznámkujem a na svadobný deň vopred pripravím. Líčenie spolu s účesom vyznie inak, preto odporúčam skúšku oboch. Taktiež odporúčam vziať si so sebou na skúšku svetlý vrch oblečenia.
Na skúšku môžete prísť nalíčená. Rada si pozriem Váš štýl líčenia a nemám problém pleť odlíčiť. Bežne odličujem pleť pred každým líčením aj keď klientka príde nenalíčená.
Nevestám odporúčam, aby tiež vopred venovali pozornosť aj starostlivosti o pleť či už z vonka alebo z vnútra. Líčenie vždy pôsobí dokonalejšie na čistej a zdravej pleti.

Photoshooting líčenie

Kubíková 97, 013 05 Belá 
Všetky práva vyhradené 2021
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!