OxyGeneo+™

02.11.2021

Vďaka prelomovej technológii , OxyGeneo+™ poskytuje vynikajúce výsledky v starostlivosti proti starnutiu pôsobením na kožu v hlbšej úrovni. Ošetrenie OxyGeneo+™ je vhodné pre všetky typy pleti - akýkoľvek etnický pôvod, sfarbenie pleti a citlivú pokožku.

Pri každom ošetrení OxyGeneo+™  odstraňuje jemné linky a vrásky, minimalizuje veľkosť pórov, hydratuje a vyživuje pleť, oživí jednotvárny vzhľad pleti a zlepší celkový vzhľad tváre.

Technológia bola navrhnutá pre prácu so špeciálne vyvinutými prípravkami. Kapsule a gél pracujú spoločne. Kapsula je šumivá tabletka, ktorá sa skladá z bi-karbonátu sodného a kyseliny citrónovej. K účinku dochádza, keď kapsule a gély bohaté na živiny spolu reagujú a generujú na povrchu kože bublinky CO2.

Jedno ošetrenie prináša výhodu 3v1:

  1. OxyGeneo™ exofiláciou vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť. Zároveň pokožku pripravuje na príjem aktívnych látok.
  2. Infúzia - pomocou exkluzívnej kapsule OxyGeneo™ čistí pleť a pritom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky.
  3. Okysličenie - OxyGeneo™ produkuje bublinky CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktoré posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

Ošetrenie využíva dva typy kombinácií kapsúl a gélu:

NeoBright 

NeoBright™ je prelomové riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácie. Gél NeoBright™ vpravuje účinné látky hlboko do pokožky, kde sú dokonalo vstrebané. Zloženie obsahuje kyselinu azaleovú, kyslinu kojovú a retinol.

NeoRevive

NeoRevive™ úplne definuje ošetrenie pleti. Gél NeoRevive™ jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, kde sú optimálne absorbované pokožkou. Obsahuje kyslinu hyalurónovú, peptidy a retinol. 


Trvanie:     60 minút
Odporúčaný počet procedúr:    3
Cena:     od 50€


Kubíková 97, 013 05 Belá 
Všetky práva vyhradené 2021
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!