Lipolaser

08.11.2021

Bez bolesti, bez anestézie, bez hluku a hlavne bez námahy. To je neinvazívne ošetrenie Lipolaser. 10 platničiek bojuje miesto vás s tukovými bunkami s efektom viditeľným už po jednom ošetrení.  

Pri ošetrení lipolaserom sa na ošetrovanú časť tela priložia špeciálne platničky, z ktorých vyžaruje laserový lúč. Lipolaser využíva druh studeného lasera s nízkou energiou. Laserové lúče s vlnovou dĺžkou 980mn pôsobia na tukové bunky dvojako. Jednak skvapalňujú tuk vnútri bunky a vytvárajú dočasné otvory v membráne tukovej bunky. Skvapalnený tuk následne odchádza cez otvory v membráne do medzibunkového priestoru. Odtiaľ sa tuk postupne vyplavuje do lymfatického systému. Tukové bunky sa po vylúčení tuku zmenšia, dôsledkom čoho je postupné znižovanie obvodu pásu, bokov a stehien. Laser zároveň pôsobí pozitívne na regeneráciu kože, odstraňuje strie, zmenšuje celulitídu a vypína pokožku. 

Nakoľko lymfatický systém nemá pumpovací mechanizmus, tak ako cievny systém má srdce, dôležitou súčasťou ošetrenia je stimulácia obehu lymfatického systému, jednak zvýšeným prívodom vody ako aj mechanickou stimuláciou - cvičením, lymfomasážami a pod. 

Rozpustené tuky sa dostanú do cievneho systému a následne sú spracované prirodzenou cestou v pečeni. Pri liečbe lipolaserom sa obsah mastných kyselín v krvi zvyšuje, ale patologické hladiny mastných kyselín sa nevyskytujú. Pri pôsobení lipolaserom nedochádza k roztrhnutiu (umŕtveniu) tukovej bunky, ako pri pôsobení ultrazvuku, preto je adaptácia organizmu na laser omnoho prirodzenejšia a ľahšia.

Výhody Lipolaseru

  • bezbolestné, neinvazívne a nehlučné ošetrenie, bez anestézie a čiastočného poškodenia vnútorných tkanív.
  • na rozdiel od ultrazvukovej liposukcie je ošetrenie laserom šetrnejšie. Nedochádza pri nej k roztrhaniu tukových buniek (známe "pukanie" pri ošetrení ultrazvukom v dôsledku kavitácie), ale k prirodzenejšiemu vyplaveniu tukov z buniek, pri zachovaní ostatných prospešných funkcií tukových buniek.
  • regenerácia organizmu je jednoduchšia, nakoľko organizmus sa nemusí zbavovať mŕtvych buniek a látok vzniknutých rozpadom.


Najčastejšie otázky a odpovede

Na ktorých častiach tela môže byť ošetrenie vykonané?

Ošetrenie sa môže vykonať prakticky na všetky časti tela, kde sa ukladá tuk. Najčastejšie sa používa na ošetrenie pásu, boky, stehná a zadok, lýtka. Laser je možné použiť aj na ramená, vnútro kolien a tukové vankúše na chrbte a zadku. 


Čo sa stane ak zmeškám nasledujúce ošetrenie laserom?  

Od jedného ošetrenia k ďalšiemu nesmie uplynúť viac ako 72 hodín. Pokiaľ by nedošlo k ďalšiemu ošetreniu do 72 hodín je možné, že by sa tuk čiastočne vrátil z medzibunkového priestoru do tukových buniek. Všetky návštevy je vhodné si vopred naplánovať, aby v priebehu 3 týždňov boli vykonávané ošetrenia pravidelne a bez prerušenia.


Aké sú výsledky pri laserovej liposukcii? 

Výsledky sú spravidla viditeľné ihneď po prvom ošetrení. Každý klient má svoju vlastnú zákaznícku kartu, kde sú uvedené všetky merania pred ošetrením a po ošetrení, takže je možné si porovnávať úbytky tuku po jednotlivých týždňoch.


Môžem ošetrenie laserom podstúpiť opakovane? 

Celú kúru je možné zopakovať najskôr po 3 mesiacoch. Po ďalšom ošetrení môžete očakávať ešte lepšie výsledky, ako po základnom ošetrení.


Aké sú kontraindikácie?

  • tehotenstvo
  • počas dojčenia
  • obdobie šestonedelia po pôrode
  • problémy s pečeňou
  • osoby s kardiostimulátorom alebo inzulínovou pumpou
  • účinnosť ošetrenia sa nemusí prejaviť pri osobách s poruchami metabolizmu, osôb s cukrovkou alebo poruchami štítnej žľazy


Sú výsledky dlhodobé?

Samozrejme výsledky môžu byť dlhodobé ak sa klient správa racionálne, t.j. neprejedá sa, má dostatok pohybu a pravidelne cvičí. 


Ako dlho je možné výsledky ošetrenia laserom udržať?

Pokiaľ sa klient po ukončení programu zdravo stravuje a pravidelne cvičí, môže očakávať, že výsledky budú dlhodobé. 


Trvanie ošetrenia:    30 minút

Počet procedúr:       aspoň 4 (s rozostupom 3 dní)

Cena:     20-25€


Kubíková 97, 013 05 Belá 
Všetky práva vyhradené 2021
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!