Elektroantiperspirant

04.01.2022

Elektroantiperspirant, alebo aj inak zvaná iontoforézia je medicínsky preverená metóda na odstránenie nežiadúceho a nadmerného potenia. Na jej aplikáciu sa využíva špeciálny prístroj, akým je práve Electro Antiperspirant® ELITE.

Pomocou prístroja, špeciálnych elektród a nádob s obyčajnou vodou je na postihnuté miesta na tele cielene privádzaný veľmi slabý elektrický prúd (rádovo tisíciny ampéra). Intoforéza pôsobí spolu s časticami vody na potné žľazy a dokáže v priebehu krátkej doby potenie úplne zastaviť a účinky pretrvávajú mnohokrát aj niekoľko mesiacov na jediné použitie. 

V súčasnosti prístroj na intoforézu Electro Antiperspirant® ELITE s úspechom používajú pacienti a lekári na všetkých svetových kontinentoch a jeho výsledky si pochvaľujú. Je možné povedať, že pri správnom použití prístroja sa viete zbaviť nadmerného potenia so 100% účinnosťou. 

Kde všade vie intoforéza pomôcť?

  • Electro Antiperspirant® ELITE pomáha pri potení rúk, nôh, v podpazuší, na hlave a čele, na chrbte, bruchu a hrudníku. 
  • prístroj vyrieši nie len nadmerné potenie, ale zmiznú aj studené ruky a nohy.
  • pri problémoch so zápachom a nepohodlím spôsobeným nadmerným potením chodidiel, či podpazušia dokáže prístroj efektívne bojovať vďaka redukcii potenia aj so zápachom. 
  • znižuje riziko podráždenia pokožky, vzniku plesní a rôznych druhov mykóz v dôsledku nadmerného potenia

Komu môže Iontoforéza pomocť?

  • Electro Antiperspirant® ELITE je vďaka pokročilej technológii schopný bezpečne pomôcť každému, komu nadmerné potenie obmedzuje kvalitu života, bez ohľadu na vek a pohlavie pacienta. Pritom nezáleží na tom, či je nadmerné potenie vyvolané stresom, hyperhidrózou alebo iným spúšťačom. 
  • Pomáha komukoľvek a kedykoľvek vyriešiť problémy s akýmkoľvek druhom nadmerného potenia. Vďaka ionoforéze Electro Antiperspirant nadmerné potenie zmizne a vy budete žiť svoj ​​život naplno.  

Cena ošetrenia:    10€ (1 sedenie)

Odporúčaný počet sedení:   5


Kubíková 97, 013 05 Belá 
Všetky práva vyhradené 2021
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!